Pojazdy OSK Odjazd

Lista naszych pojazdow.

Zadzwoń   - 510 647 824

Motocykle

kursy jazdy kategoria A1
Suzuki GN 125cc

Wyprodukowany w latach 1982 -84 Suzuki GN 125 to podstawowy pojazd na egzaminie prawa jazdy kategorii A1. Waga naszego motocykla to 107kg przy pustym baku. W naszym Ośrodku nauki jazdy motor wazy 117kg, ponieważ pojemność baku to 10 litrów. Motocykl ten jest wyposażony w jednostkę jednocylindrową o pojemności 124cc. GN 125 posiada pięciobiegową skrzyń biegów i napęd łańcuchowy.

nauka jazdy A2
Suzuki Gladius 650cc

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "A2" I “A”, czyli 30 godzin zajęć teoretycznych 20 godzin zajęć praktycznych jest prowadzony na motocyklu Gladius 650cc. Pierwsza data produkcji tego modelu to rok 2009. Pamiętajmy ze na egzaminie, jak i w naszej szkole używamy tylko sprawdzone marki, a takim właśnie jest Gladius. Motocykl ten to czterosuwowa jednostka o całkowitej pojemności 645cc. Posiada 6 biegową skrzyń, wtryski, pełną elektronikę i pojemność baku 14.5 litra. Waga naszego motocykla to 202kg na pełnym baku.

Pojazdy Osobowe

Kursy jazdy krakow B1
Microcar

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "B1" prowadzony jest na pojeździe Microcar. Jest to jedyny taki pojazd w województwie małopolskim używany do egzaminu nauki jazdy w tej kategorii. Warto dodać ze nasz Microcar jest również używany do egzaminu! Waga naszego pojazdu to zaledwie 355kg. Posiada on dwucylindrowy silnik o pojemności 505cc i napęd na przednie kola. Żeby dowiedzieć się więcej na temat tego pojazdu, przeczytaj nasza witrynę Microcar zadedykowana temu egzaminowi na kategorie B1.

nauka jazdy krakow B
Hyundai i20

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "B" czyli 30 godzin zajęć teoretycznych I 30 godzin zajęć praktycznych odbywa się pojazdem Hyundai i20. Jest to podstawowy pojazd na egzaminie. Pewnie nie zaskoczymy was tutaj żadna statystyka ponieważ samochód ten jest bardzo popularny w naszym kraju. Jak wiemy posiadają one silniki benzynowe, jak i diesel. Szescio biegowa skrzyń powoduje, że pojazd ten prowadzi się dość gładko. Nie wiadomo jak długo potrwa nasza współpraca z Kia. Z niecierpliwością czekamy na wiadomości na temat nowych pojazdów. Z naszej strony możemy zagwarantować, że nasi kursanci uczyć się będą na pojazdach które są używane na egzaminie.

Ciezarówki

nauka jazdy krakow C
Renault Midlum

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "C", 20 godzin zajęć teoretycznych 30 godzin zajęć praktycznych jest prowadzone na pojeździe marki Renault. Wyprowadzone przez Renault w 2000 roku, Midlum to pojazd który do dnia dzisiejszego jest produkowany i udoskonalany. Pochwalić się może niska emisja spalin i małym zużyciem paliwa. Pojazd ten jest wyposażany w silniki od 5 do 7 litrów, w zależności od specyfikacji. Żeby dowiedzieć się więcej na temat Midlum na nauce jazdy, prosimy o kontakt z naszymi instruktorami.


Kontakt