Pojazdy OSK Odjazd

Lista naszych pojazdow.

Zadzwoń   - 510 647 824

Motocykle

kursy jazdy kategoria A1
Suzuki GN 125cc

Wyprodukowany w latach 1982 -84 Suzuki GN 125 to podstawowy pojazd na egzaminie prawa jazdy kategorii A1. Waga naszego motocykla to 107kg przy pustym baku. W naszym Ośrodku nauki jazdy motor wazy 117kg, ponieważ pojemność baku to 10 litrów. Motocykl ten jest wyposażony w jednostkę jednocylindrową o pojemności 124cc. GN 125 posiada pięciobiegową skrzyń biegów i napęd łańcuchowy.

nauka jazdy A2
Suzuki Gladius 650cc

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "A2" I “A”, czyli 30 godzin zajęć teoretycznych 20 godzin zajęć praktycznych jest prowadzony na motocyklu Gladius 650cc. Pierwsza data produkcji tego modelu to rok 2009. Pamiętajmy ze na egzaminie, jak i w naszej szkole używamy tylko sprawdzone marki, a takim właśnie jest Gladius. Motocykl ten to czterosuwowa jednostka o całkowitej pojemności 645cc. Posiada 6 biegową skrzyń, wtryski, pełną elektronikę i pojemność baku 14.5 litra. Waga naszego motocykla to 202kg na pełnym baku.

Pojazdy Osobowe

nauka jazdy krakow B
Hyundai i20

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "B" czyli 30 godzin zajęć teoretycznych I 30 godzin zajęć praktycznych odbywa się pojazdem Hyundai i20. Jest to podstawowy pojazd na egzaminie. Pewnie nie zaskoczymy was tutaj żadna statystyka ponieważ samochód ten jest bardzo popularny w naszym kraju. Jak wiemy posiadają one silniki benzynowe, jak i diesel. Szescio biegowa skrzyń powoduje, że pojazd ten prowadzi się dość gładko. Nie wiadomo jak długo potrwa nasza współpraca z Kia. Z niecierpliwością czekamy na wiadomości na temat nowych pojazdów. Z naszej strony możemy zagwarantować, że nasi kursanci uczyć się będą na pojazdach które są używane na egzaminie.

Ciezarówki

nauka jazdy krakow C
Renault Midlum

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "C", 20 godzin zajęć teoretycznych 30 godzin zajęć praktycznych jest prowadzone na pojeździe marki Renault. Wyprowadzone przez Renault w 2000 roku, Midlum to pojazd który do dnia dzisiejszego jest produkowany i udoskonalany. Pochwalić się może niska emisja spalin i małym zużyciem paliwa. Pojazd ten jest wyposażany w silniki od 5 do 7 litrów, w zależności od specyfikacji. Żeby dowiedzieć się więcej na temat Midlum na nauce jazdy, prosimy o kontakt z naszymi instruktorami.


Kontakt