Lokalizacje

Znajdziesz nas w tych miejscowościach.

Zadzwoń   - 510 647 824

Szkoła Jazdy Kraków

Większość egzaminów i kursów ośrodka szkoleniowego Odjazd jest przeprowadzanych w Krakowie. W związku z tym lokalizacja ta jest pierwsza i najważniejszą dla naszej szkoły. Należy również wziąć pod uwagę fakt, iż większość naszych uczniów to osoby uczące się i pracujące w Krakowie. Główne biuro OSK. Odjazd znajduje się w miejscowości Sułoszowa. Tam też przeprowadzamy większość kursów teoretycznych. Nasza szkoła gwarantuje dojazd do ucznia, dlatego tez w obszarze naszych usług znajdują się miejscowości takie jak Olkusz, Skala, Wolbrom, Miechów.

Poniżej w tabeli znajdziecie więcej informacji na temat lokalizacji i miejscowości, w których operujemy. Lista ta nadmienia tylko główne lokalizacje. W praktyce jeździmy również po wszystkich mniejszych miejscowościach znajdujących się w pobliżu wymienionych miast. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, dzwońcie pod numer 510 647 824 z którego z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.

Krakow

Lekcje na placu w Krakowie odbywaja sie na ulicy Soltysowska 13. Naszych korsantow najczesciej odbieramy z Nowy Kleparz obok przystaku autobusowego 130. Lokalizacja jest jednak wzgleda , albowiem jesli kursant niema mozliwowsci dotarcia na umowione miejsce zawsze moze skontaktowac sie z nami w celu zmiany. Nalezy podkreslic ze zawsze dowozimy nach kursantow na egzamin do osrodka egzaminacyjnego na ulicy Balicka 131.

Wolbrom

Juz od 8 lat istniejemy i prowadzimy lekcje w miescowosci Wolbrom. Lekcje indywidualne jak I cale kursy prowadzone sa w Krakowie. Podobnie jak dla Olkusza, poczatkowe lekcje sa prowadzone w Wolbromiu w celu zdobycia przez kursanta podstawowych nazykow. Na glebsza wode jak i egzamin wyjezdzamy do Krakowa. Korsanci zawsze moga zadzwonic do na by ustalic miesce spotkania. Zdajemy sobie sprawe z tego ze duza czesc naszych uczniow pracuje lub uczy sie w Krakowie siec zawsze istnieje mozliwosc zmiany miejsca odbioru.

Sułoszowa

Główne biuro naszej szkoły.

Olkusz

Biorac pod uwage lokalizacje naszego osrodka szkoleniowego duza czesc naszch korsantow jest z okolic Olkusza. Jazdy na placu manewrowym odbywaja sie w miescowosci Sucha tuz obok OSP. Natomias Jazdy po miescie sa prowadzone glownie w Krakowie, czesciowo w Olkuszu ale tylko na poczatku kursu. Egzamin przeprowadzany jest w Krakowie.

Skala

Przez te miejscowosc przejezdzamy codziennie I jestesmy dobrze znani w rejonie Skaly. Lekcje teoretyczne odbywaja sie w miejscowosci Suloszowa. Zajecia na placu manawrowym sa w miejscowosc Sucha a jazdy praktyczne w Krakowie. Skala miala zawsze swietne polaczenie z Krakowem wiec glownie z tego powodu Egzamin dla kursantow z tej mniejscowosci oferowany jest tylko I wylacznie w Osrodku egzaminacyjnym Balicka 131 Krakow.

Miechow

Wiekszosc naszych kursantow z miejscowosci Miechow pracuje lub uczy sie w Krakowie. Zajecia na placu manewrowym przeprowadzane sa na ulicy Soltysowskiej 13. Zajecia praktyczne w Krakowie albowiem egzamin rowniez rejestrjemy w tym miescie.

Kontakt