Kursy Nauki Jazdy

Czytaj wiecej na temat kursów.

Zadzwoń   - 510 647 824

Wszystkie Kategorie

Kategoria A1

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "A" 30 godzin zajęć teoretycznych 20 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia na kategorie A1 są prowadzone na motocyklu marki Suzuki GM 125. Motocykl ten charakteryzuje się lekka konstrukcja, zwinnością i łatwością manewrowania. Nauka na tym motorze jako pierwszym stopniu prawa jazdy A jest czysta przyjemnością. Motocykl ten jest również używany na egzaminie z tej kategorii.

kursy kategoria A1

Kategoria A2

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "A" 30 godzin zajęć teoretycznych 20 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia na kategorie A2 są prowadzone na motocyklu marki Suzuki Gladius 650cc. Starszy brat naszego GM 125 posiada świetne osiągi i jest świetnie wyważony. Jest motocyklem zmiennym i przystosowanym do manewrów które kursanci musza wykonywać podczas egzaminu. Motocykl ten jest również używany na egzaminie z tej kategorii.

kursy kategoria A2

Kategoria A

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "A" 30 godzin zajęć teoretycznych 20 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia na kategorie A są prowadzone na motocyklu marki Suzuki Gladius 650cc. Chyba każdy prawdziwy motocyklista czeka tylko tego momentu, by pozbyć się wszelkich ograniczeń i zasiąść za kierownica wymarzonej maszyny. Z ostrożnością, doświadczeniem i zimną głową ekscytować się wypełni zdanym egzaminem motocyklowym. Kategoria A to świadectwo twoich umiejętności. Żeby je osiągnąć, nasza nauka jazdy przygotowała specjalny program, w którym główna role odgrywa Gladius 650cc i Ty. Motocykl ten jest również używany na egzaminie z tej kategorii.

nauka jazdy A

Kategoria B

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "B" 30 godzin zajęć teoretycznych 30 godzin zajęć praktycznych. Podstawowym pojazdem na Prawo Jazdy kategorii B jest Hyundai i20. Firma nasza posiada obecnie kilka pojazdy tego typu. Warto podkreślić to ze właśnie takimi samochodami przeprowadzany jest egzamin z prawa jazdy kategorii B. Jako profesjonaliści, jesteśmy przygotowania na zbliżające się zmiany i wprowadzenie nowych pojazdów. Decyzja jeszcze nie została podjęta. Oczekujemy na nią z niecierpliwością. Z pewnością będziemy jedna z pierwszych szkół jeżdżących nowymi pojazdami egzaminacyjnymi.

kursy kategoria B

Kategoria C

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "C" 20 godzin zajęć teoretycznych 30 godzin zajęć praktycznych. Nie zapomnieliśmy o profesjonalistach i tych, dla których jazda to praca, utrzymanie. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w nauce jazdy pojazdami ciężarowymi robimy wszystko by przekazać naszą wiedzę o pojazdach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że uczniowie nasi posiadają ogólną wiedzę z prowadzenia pojazdów. Dlatego też skupiamy się zwłaszcza na elementach kategorii C. Oszczędzając przy tym czas i pieniądze kursanta. Zajęcia na kategorię C prowadzone są pojazdem Renault Midlum. Ciężarówka ta jest rozpoznawalna jako idealny pojazd na Prawo Jazdy na kategorii "C".

nauka jazdy krakow C

OSK Odjazd

Znajdziesz nas w miejscowości Sułoszowa Dział 3, ulica Olkuska 293. Lub pod numerrm telefonu 510 647 824

Ceny Kursów Nauki Jazdy

 • Motocykl

  Kategoria A1 - podstawowy

  2300 zł

  Kategoria A2 - podstawowy

  2300 zł

  Kategoria A - podstawowy

  2300 zł

 • Samochody Osobowe

  Kategoria B - podstawowy

  2500 zł

 • Ciężarowki

  Kategoria C - podstawowy

  4000zł

  Kategoria CE - łączony

  6800 zł

  Kategoria CE - po zdanym C

  3800 zł

  Kategoria C/CE - łączony

  6800 zł


DokumentyKontakt