Kalendarz Kursanta

Aplicakcja dla aktywnej szkoły.

Kalendarz Zadzwoń   - 510 647 824

O Aplikacji

Kalendarz Kursanta to nowoczesna aplikacja internetowa ułatwiająca prace w OSK. Kalendarz Kursanta to aplikacja, dzięki której uczniowie i szkoły mogą rezerwować lekcje. Aplikacja ta działa na podstawie połączenia z internetem. Dzięki temu może być obsługiwana na każdym urządzeniu, które ma dostęp do internetu. Szkoła OSK Odjazd ściśle współpracowała z firma Simplosoft która jest administratorem by stworzyć aplikacje która w pełni obsługuje szkoły nauki jazdy.

Jak to działa

Nieważne czy siedzisz na przystanku, czy jesteś w biurze, czy w szkole na przerwie. Nie istotna jest pora dnia ani czy instruktor ma zasięg w telefonie. Dzięki Kalendarzowi Kursanta możesz rezerwować lekcje w swojej szkole nauki jazdy. Kalendarz Kursanta został stworzony tylko i wyłącznie z myślą o Szkołach Nauki Jazdy. Pierwszy miesiąc obsługi jest darmowy! Nie musisz inwestować żadnych pieniędzy, żeby zapoznać się i polubić ten system.

Tylko dla OSK

By zapobiec logowania się innych firm które chciały by korzystać z aplikacji, Simplosoft prosi każdego administratora szkoły o podanie numeru szkoły. Poniżej znajdziecie więcej w podpunktach. Jak o działa? Aby moc obsługiwać aplikacje należy skontaktować się z firma Simplosoft i zarejestrować. Poniżej znajdziecie listę pozycji od Simplosoft które należy spełniać.

Aplikacja Kalendarz

1 Miesiac Jest Darmowy

Aby zapoznac sie z Aplikacja Simplosoft oferuje Darmowa Rejestracje i Darmowy 1-szy Miesiąc.

Należy Posiadać Aktywny Email

Aby zarejestrowac sie w Aplikacji uzytkownicy i administrator musi posiadać aktywny email adres.

Numer Szkoły

Tylko Dla Nauki Jazdy! Własciciel konta Kalendarz Kursanta musi posiadac numer ewidencji szkoły nauki jazdy.

Zasady Konta

1szy miesiac Darmowy, konto jest darmowe. Po upływie tego czasu za aplikacje można bedzie placić miesiecznie lub rocznie.

Usuwanie Konta

Jesli uzytkownik zrezygnuje z konta zapłaci tylko za te miesiace za ktore używal Aplikacji.

Zasada Działania

Każda Szkoła posiadajaca swoje konto w Kalenarzu Kursanta posiadac bedzie równiej zadedykowana dla ucznów podstrone w formacie profilu.

Od Producentów

Jesteśmy firma rodzinna i od dawna w naszych głowach istniała idea, stwożenia czegoś wyjątkowego. Systemu który ułatwi prace instruktorów i przybliży kursantów do szkoły. To udało sie dzieki naszemu kalenarzowi. Wspaniałą wiadomością jest to ze instruktorzy mogą zapomnieć o ciągłych telefonach podczas jazdy, budzeniu się w środku nocy. Natomiast uczniowie mogą rezerwować lekcje, kiedy tylko mają na to czas i ochotę.
"Tomasz Grzywnowicz"

Kontakt