Odjazd

Kategoria B

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "B"
30 godzin zajec teoretycznych
30 godzin zajec praktycznych
Podstawowym pojazdem na Prawo Jazdy kategorii B jest Kia Rio. Firma nasza posiada obecie dwa pojazdy tego typu. Warto podkreślić ze to własnie takimi samochodami przeprowadzany jest egzmin z prawa jazdy kategorii B.

CZYTAJ

+

Kia Rio trzeciej generacji na rynku Europy zadebiutowało na salonie w Genewie w marcu 2011 roku. Samochód jest jednym z dłuższych przedstawicieli segmentu B. Jest to podstawowy pojazd ośrodów egzaminacyjnych na katgorię B.

CZYTAJ

+

Nasze pojazdy wyposażone sa w silniki:
1.4/109 KM, oraz diesel – 1.4/90 KM

Kategoria A

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "A"
30 godzin zajeć teoretycznych
20 godzin zajeć praktycznych
Zajecia na kategorie A sa prowadzone na motocyklu marki Suzuki Gladius 650cc. Motocykl ten jest roznież używany na egraminie z tej kategorii.

CZYTAJ

+

Suzuki SFV650 Gladius wyposażony jest w silnik pojemności skokowej 645 cm3 oraz średnicę tłoka wynoszące odpowiednio 81,0 i 62,6 cm. Motocykl ten jest notowany jako idealny jednoślad do nauki na prawo jazdy kategorii A.

CZYTAJ

+

Ośrodek Szkolenia Odjazd posiada rownież motocykle mniejszej pojemności do nauki jazdy kategorii A1.

Kategoria C

Kurs Prawa Jazdy Kategorii "C"
20 godzin zajec teoretycznych
30 godzin zajec praktycznych
Zajęcia na kategorię C i CE prowdzone są pojazdem Renault Premium. Cieżarowka ta jest rozpoznawalna jako idealny pojazd na Prawo Jazdy na kategorii "C".

CZYTAJ

+

Pojazdy Renault Premium reprezentują segment ciężkich i średnich ciężarówek, przeznaczone są głównie na trasy średniej długości. Pojazd ten spisuje sie świetnie na lekcjach kategorii C i CE.